צוות האגודה

בעמוד הזה תמצאו את כל חברי האגודה. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה או הצעה

WhatsApp Image 2020-10-15 at 18.06.04.jp

חברי האגודה

יושב ראש האגודה - לי אזולאי


יושב הראש  עוסק בפיקוח והכוונת כלל המחלקות באגודת הסטודנטים, שיפור מתמיד של האגודה תוך כדי מחוייבות עמוקה לטובתם של הסטודנטים, ייצוג האינטרסים של כלל הסטודנטים בפקולטה אל מול הנהלת הפקולטה, השתתפות בוועדות הפקולטה השונות, ייצוג הפקולטה בהתאחדות הסטודנטים לרפואה הארצית, יצירת ושימור שיתופי פעולה עם גורמים חיצוניים לפקולטה החשובים לנו, קיום יום פתוח לסטודנטים המועמדים לרפואה, ניהול פגישות אגודה חודשיות ודאגה לכל הסטודנטים בפקולטה, אם ברמה האישית, החברתית או האקדמית.

מייל: galil.medstudents@gmail.com

סגנית יושב ראש האגודה - רז גלובוס


סגנית יושב ראש האגודה עבודת לצד היו"ר ואחראית לייצוג השנים הפרה-קליניות והקליניות בפן האקדמי והמנהלתי, השתתפות בפגישות עם ההנהלה וייצוג הסטודנטים בוועדות הפקולטיות- ועדת סטודנטים\ הוראה\ בחינות וכו', ניהול הגרלות החלוקה לבתי החולים הפנים פקולטאית, עבודה בשיתוף עם האחראים על הבנק האקדמי, עבודות הגמר וחילופי סטודנטים, ייצוג סטודנטים כפרטים כאשר נתקלים בקשיים אקדמיים מול הנהלת הפקולטה וייצוג אגודת הסטודנטים לרפואה בגליל במועצת התאגדות הסטודנטים לרפואה בישראל (הסר״י). 

מייל: clinic.asrag@gmail.com

רמ"ח רווחה וחברה - אסטלה פטפניאן, ורכזי רווחה אזוריים - בפוריה שימרית בוכניק דרעי ובנהריה איליה רוטיצקי

מחלקת חברה ורווחה באגודת הסטודנטים שמה למטרה לדאוג לרווחה מקסימאלית של הסטודנטים הלומדים בפקולטה לרפואה מתוך הבנת הצרכים הייחודיים של הסטודנטים ותוך קיום קשר משמעותי ורציף עם קהילה ומוסדות הקהילה באזורנו. מתוך כך, המחלקה לוקחת אחריות על התחומים הבאים 


•    אירועי חברה ותרבות לסטודנטים בפקולטה ובבתי החולים - מסיבות, טיולים, טקסים, מפגשי העשרה, הרצאות, הצגות, הפסקות פעילות ועוד

•    הנחות, הטבות ושיתופי פעולה שונים עם מוסדות ועסקים באזורנו כגון היכלי התרבות, חדרי כושר ומרכזי חוגים, מסעדות, חנויות, בתי קולנוע ועוד 

•    סביבת לימודים נוחה ונעימה בפקולטה ובבתי החולים עם שירותים ומחירים מותאמים לצרכי הסטודנטים כגון הדפסות מוזלות, פיקוח על טיב מוצרי הקפיטריה ומחירם, שעות פתיחה של הספרייה, פינות מנוחה, פינות חימום ואחסון האוכל וכדומה

•    פרויקטים חברתיים המקשרים בין הפקולטה לקהילה המקומית כגון "בית חולים לדובים", "יום המעשים הטובים" ועוד

•    קשר רציף ושיתוף פעולה עם הנהלת הפקולטה והשתתפות בכל הישיבות והועדות הרלוונטיות על מנת לדאוג לרווחת הסטודנטים בצורה הטובה ביותר

מייל: community.asrag@gmail.com

דובר - שון נשיא-דהן

ניהול עמודי הפייסבוק וקבוצות האגודה, שמירה על קשר רציף והיענות מקסימלית בכל פניה של הסטודנטים בכל אמצעי, אחראי על שקיפות מוחלטת של האגודה בכל החלטה ופעילות רלוונטית, הצגה של פעילות החברתיות והאקדמיות של האגודה, ארגון פעילויות חברתיות ברשת המדיה ומחוצה לה. אחראי לנהל ולמנות מנהל תוכן וצלם לפעילויות האגודה, על יצירת קשר עם התקשורת (טלוויזיה, רדיו, עיתונות) בעת אירועים של האגודה, ועל הקשר עם מחלקת הדוברות של הפקולטה.
מייל: pirsum.asrag@gmail.com

יו"ר ועד מנהל – גיא אביב ומירית נעמן

רישום האגודה מול רשם העמותות ופעילות להשגת ׳מנהל תקין׳, פיקוח ומינוי ועדת בחירות עבור בחירות לתפקידי האגודה השונים,  תיאום ושיתוף פעולה בין האגודה לנותני שירות חיצוניים (עו״ד, רו״ח, ועד מנהל של אגודת הסטודנטים בבר-אילן), רישום פרוטוקולים של ישיבות האגודה.

מייל: vaad.asrag@gmail.com


רמ"ח תארים מתקדמים – ליגת דאודי

אחראית על מתן מענה וסיוע בזמן אמת לפתרון בעיות פרטניות וכלליות המיוחדות לאוכלוסיית הסטודנטים לתארים מתקדמים. ייצוג הסטודנטים לתארים מתקדמים באגודת הסטודנטים ובפני הנהלת הפקולטה. טיוב הקשר בין הסטודנטים במרכזי המחקר השונים ויצירת פלטפורמות תקשורת משותפות שיאפשרו חילופי רעיונות, שיתופי פעולה ושקיפות. שילוב הסטודנטים בפעילויות החברתיות שמקיימת האגודה לצד ייזום פעילויות חברתיות ייחודיות לתלמידי התארים המתקדמים. משימות נוספות בעלות אופי דומה בהתאם לצרכי הנהלת האגודה.
מייל: Ligat.Daudi@gmail.com

גזברית – מורן טייטלבאום

אחראית על מעקב ורישום חברי האגודה, איסוף הכספים והנפקת חשבוניות, עבודה עם הנהלת החשבונות של האגודה, בקרה ומעקב שוטף על תקציבי האגודה, בניית דוח תקציב שנתי של האגודה יחד עם הנהלת האגודה (יו"ר + סיו"רים +רמ"חים), סיכום פגישות האגודה ופעילויות נוספות שיתבקש ע"י הנהלת האגודה.
מייל: gizbar.asrag@gmail.com

רכז מצוינות אקדמית – דוד כרמון

אחראי על קידום פרויקטים ויוזמות שינגישו כלי למידה, ישפרו ויקלו על הלימוד של הסטודנטים ויקדמו את הרמה האקדמית בפקולטה. מוזמנים להציע רעיונות ולשתף פעולה (:

מייל: davidcarmon@gmail.com

אחראית בנק אקדמי ועבודות גמר – לירי יקיר

אחראית על ארגון והוספת חומרים לימודיים לשנים הפרה-קליניות והקליניות באופן שוטף אל דרייב האגודה (מצגות, סיכומים, ספרים, ועזרים נוספים), בנוסף אחראית על מתן עזרה בכל הנוגע להתנהלות עבודות גמר הסטודנטים.
מייל: Liriyakir@gmail.com

רכז מלגות – אלון שפירא

אחראי על ייזום קשר ובניית שיתופי פעולה עם מלגות/קרנות/ארגונים המעניקים מלגות במטרה לאתר הזדמנויות למלגות חדשות בעבור הסטודנטים בפקולטה, איתור מלגות הרלוונטיות לסטודנטים בפקולטה, לאוכלוסיות השונות- רפואנים ותארים מתקדמים, פעילות שוטפת במהלך השנה מול בעלי תפקידים באגודה (רמ"ח ורכזי הרווחה, דובר ויו"ר האגודה) לטובת פרסום של המלגות שמוצעות בהתאם לאוכלוסיות השונות בפקולטה ולאזורי הפעילות, מעורבות לוגיסטית ומקצועית של תהליך המיון והשיבוצים של הסטודנטים, הן בוועדת המלגות הפקולטית והן במלגות החוץ פקולטיות.

מייל: melagot.asrag@gmail.com

 alon1711@gmail.com

אחראית חילופי סטודנטים – שירן מנור

עוסקת בתיאום הגעה וקבלה של סטודנטים ממדינות זרות בקמפוס, תיאום יציאה של סטודנטים ישראלים במסגרת תכניות החילופין של הקמפוס, השתתפות בכנס השנתי של התאחדות הסטודנטים העולמית לרפואה, מרכז את הפרויקט מול הפדרציה הבין-לאומית של הסטודנטים לרפואה, עבודה מול התאחדות הסטודנטים הארצית לרפואה, נציגי הפדרציה העולמית בתחום חילופי מחקר, הנהלת הפקולטה, חוקרים במעבדות הפקולטה ובתי החולים, שיתוף פעולה מלא עם הרכז המקומי לחילופים קליניים, אחריות על הוספת פרויקטים חדשים במעבדות מחקר בתחום הרפואה ברמה הארצית.
מייל: shiran.manor1@gmail.com

אחראי האתר - איגור יעקובוביץ'
תפקידו לעצב את האתר בהתאם לצורכי האגודה המשתנים - הוספת עמודים חדשים ופונקציות מועילות. בנוסף, אחראי האתר דואג שהאתר יהיה מעודכן בכל מה שקורה באגודה, למשל עדכון על אירועים שמגיעים, פרסום דיווחים ומבזקים הנוגעים לשינויים באגודה ובפקולטה, והכל כדי שהסטודנטים יהיו בעניינים כל הזמן. אם יש לכם שאלה על האתר או על פעילות האגודה, תוכלו לשלוח הודעה דרך האתר ואחראי האתר יקשר אתכם לגורם המתאים.

מייל: igor41092@gmail.com

נציגי כיתה

הנציגים נבחרים נציג על ידי הסטודנטים על מנת לייצגם מול הגורמים השונים בפקולטה ובאגודה. כמו כן, נציגי הכיתה מייצגים את המחזור במועצת האגודה והם בעלי זכות הצבעה בישיבות.
תלת שנה א' - רוני מיכאל ויער לנדאו

ארבע שנה א' -  שמעון דיין, גבריאל אביטבול והילה חבבו

תלת שנה ב' - איגור יעקובוביץ' ודניאל זכרוב

ארבע שנה ב' - מישל בוכינגר, אסטלה פטפניאן ואודיה

תלת שנה ג' -

ארבע שנה ג' - אנה שרמן ונועה פרישמן

ארבע שנה ד' - נוי ויעל